Laboratuvar Buzdolabı Labex
Laboratuvar Buzdolabı Labex
Laboratuvar tipi buzdolabı
Laboratuvar Buzdolabı Labex
Exproof Buzdolabı

Laboratuvar Buzdolabı Labex (10298)

5,00
Fiyat : USD3,881.46  + KDV
KDV Dahil : USD4,657.76

Ön Siparişli Ürün

 

Teslimat Süresi 6-8 Hafta

Laboratuvar Buzdolabı Labex Serisi

 

Laboratuvar uygulamalarında hassas malzemelerin veya örneklerin güvenli depolanması için hassas sıcaklık kontrolü, güvenlik ve dayanıklılığı sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Patlamaya dayanıklı iç mekan, sıcaklık ve uyarı sistemleri, laboratuvar ortamında güvenli bir şekilde malzemelerin veya örneklerin depolanmasını sağlar.

 

 1. Exproof İç Mekan:

  • Buzdolabı veya dondurucunun iç mekanı, ZH 1 / 119.3.8 Laboratuvar Kılavuzları'ndaki güvenlik gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, patlamaya karşı korumanın gerektiği ortamlarda kullanım için uygun olduğunu gösterir.
 2. Dijital Sıcaklık Göstergesi:

  • Ünite, kullanıcıların sıcaklığı hassas bir şekilde izlemelerini ve istenen sıcaklığı doğru bir şekilde ayarlamalarını sağlayan dijital bir sıcaklık göstergesine sahiptir.
 3. Optik ve Akustik Uyarı:

  • Cihaz, görsel ve işitsel uyarılar sağlayan uyarı sistemleri ile donatılmıştır. Bu uyarılar, sıcaklık sapmalarını veya cihazın performansı ile ilgili diğer sorunları belirtebilir.
 4. Kasa Malzemeleri:

  • Dış paneller, alt yüzey paslanmasına karşı koruma sağlamak için galvanizli sac çelikten yapılmıştır. Beyaz renkte toz kaplama yapılmıştır.İç mekan, düzenlemeler için kalıplanmış raf kılavuzları ile darbeye dayanıklı beyaz plastikten yapılmıştır. Yüksek kaliteli basınca köpürtülmüş ve çevre dostu malzemeden yapılan 55 mm kalınlığında bir yalıtıma sahiptir. Ekstra kalın yalıtım, enerji tasarrufu etkisi sağlar.
 5. Kapı Özellikleri:

  • Kapıda plastik manyetik contalama bulunur ve gerektiğinde kolayca değiştirilebilir. Güvenlik için kilitlenebilir. Kapı menteşesi değiştirilebilir ve kapı yönlendirmesini özelleştirmeye olanak tanır.
 6. Defrost:

  • Ünite, termal kontrol ve zaman sınırlı fonksiyonla otomatik dondurma özelliğine sahiptir. Soğtumadan kaynaklanan defrostsu, manuel olarak temizlenmelidir.
 7. Sıcaklık Kontrolü:

  • Sıcaklık, elektronik bir termostat tarafından kontrol edilir. Seçilen iç sıcaklığın yaklaşık 3 °C üzerinde olan çevresel sıcaklık değişikliklerinden bağımsız olarak sıcaklık istikrarlı tutulur.
 8. Kontrol Paneli:

  • Kontrol paneli dijital sıcaklık göstergesi içerir. Sıcaklık sapmaları durumunda kullanıcılara uyarı verir. Uzaktan alarm izlemesi için potansiyelsiz kontak içerir.Dondurma sürecini gösteren bir kontrol ışığı bulunur. Güvenlik termostatı çalıştığında kullanıcılara kırmızı bir uyarı ışığı yollar. Güvenlik kontrol cihazı donmayı önler.
 9. Kompresör:

  • Ünite, bazı modellerde (Labex-105, -335 ve -465) dinamik havalandırmalı ve Labex-288 modelinde statik havalandırmalı bir kompresör kullanır. Kompresör, sızdırmaz bir şekilde kapatılmış, enerji verimli, düşük gürültülü ve servis dostu olarak tasarlanmıştır.
MODEL HACİM  SICAKLIK ARALIĞI
LABEX-105 95 Lt. 2 °C - 20 °C
LABEX-285 280 Lt.
LABEX-335 330 Lt.
LABEX-465 700 Lt.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR