Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı 20 Lt.
Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı 20 Lt.

Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı 20 Lt. (613.06.001)

5,00
Marka : isolab
Fiyat : USD0.00  + KDV
KDV Dahil : USD0.00

ısıtıcılı manyetik karıştırıcı max. hacim 20 lt.

Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı

 

Patlamaya karşı korunmalı, bakım gerektirmeyen sessiz DC motor yumuşak bir başlangıç ve hızlı bir duruş olanağı ile maksimum 20 litreye kadar karıştırma yapar.


Seramik kaplı ısıtıcı tabla özellikle kuvvetli asitler dahil değişik kimyasallara karşı mükemmel dayanım sağlar. Kolay temizlenen, kolay çizilmeyen, darbelere dayanıklı olan bu tabla aynı zamanda mükemmel homojen ısı iletimine sahiptir.


Gövdeye gömülü olan ısıtıcı sistem ve seramik kaplı üst tabla mükemmel ısı transfer olanağı sağlayarak ayarlanan sıcaklığa çok hızlı erişime olanak verir.

 Alüminyum alaşım dış gövde tüm mekanik ve elektronik parçalara dış etkenlere karşı maksimum güvenlik sağlar ve uzun kullanım garantisi verir.


100 ile 1.500 rpm arasında elektronik olarak kontrol edilebilen hız, yüksek sıcaklıklarda bile kararlı ve etkin karıştırmayı sağlar. 


 PID sıcaklık teknolojisi oda sıcaklığından 550°C'ye kadar mükemmel sıcaklık kontrol olanağı sunar. 


 Karıştırıcı gövdesine monte edilen taşıma standına bağlı olan PT1000 sıcaklık sensörü +/- 0,2°C doğrulukta sıcaklık kontrolü olanağı sağlar. 


Aşırı ısınma koruma algılayıcısı sıcaklığın herhangi bir neden ile 580°C'yi aşması durumunda cihazı kapatır.


Sıcak yüzey algılayıcısı ısıtıcı kapadığında bile tabla sıcaklığını kontrol eder. Tabla sıcaklığının 50°C'yi aşması durumunda LCD göstergede "HOT" (sıcak) uyarısı yanar.


Özel bilgi aktarım programı tüm verilerin RS232 arayüz kanalı ile aktarımını sağlar. PT1000 sıcaklık sensörü, taşıma borusu ve bağlantı kıskacı ile teslim edilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR